szycie odzieży

SZYCIE ODZIEŻY NA ZAMÓWIENIE

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją odzieży. Ty przychodzisz do nas z pomysłem, a my zajmiemy się całą resztą, od stworzenia szablonów i odszycia pierwowzoru, po krojenieszyciemetkowanie i pakowanie. Wykonasz u nas praktycznie każdy rodzaj odzieży: koszulkilongsleevybluzyspodnieswetry czy kurtki. Naszymi odbiorcami są głównie marki odzieżoweprojektanci, oraz agencje reklamowe, i zarówno dla nas jak i dla naszych klientów liczy się przede wszystkim jakość, za którą odpowiadamy na każdym etapie produkcji.

kim jesteśmy?

Tworzymy firmę zajmującą się produkcją odzieży na zlecenie klienta, od projektu do gotowego wyrobu. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdy etap produkcji, dlatego możesz mieć pewność że wyrób który otrzymasz będzie zawsze najwyższej jakości.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Z zakresu produkcji odzieży niemal wszystko. Dopracujemy Twój pomysł, zaproponujemy odpowiednie materiały i dodatki. Stworzymy szablony, dzięki którym odszyjemy wzór. Po Twojej akceptacji wprowadzimy model na produkcję – skroimy zamówione ilości i uszyjemy. Wszystko dokładnie sprawdzimy, wyprasujemy i oznaczymy. Na końcu zapakujemy wyrób zgodnie z Twoimi wytycznymi i dostarczymy w umówionym terminie.

A dodatkowo…

…zaprojektujemy dla Ciebie nadruki, hafty, lub naszywki. Możemy też pomóc w przygotowaniu plików do drukarni czy haftu.

W tym się specjalizujemy

Szycie odzieży na zamówienie to nie łatwa praca, jednak sprawiająca nam dużą satysfakcję. W dzisiejszych czasach wymagania klientów są bardzo duże, a naszym zadaniem jest im sprostać. Szyjemy praktycznie wszystko! Nie zawsze dobrze na tym wychodzimy (ciężko określić koszt produkcji nietypowych zleceń), jednak zawsze dużo się uczymy. Bardzo dobrze czujemy się w odzieży męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, streetwear’owej, czy casual’owej. Robiliśmy różne projekty, od materiałowych toreb na zakupy, po odzież sportową, firmową, czy fartuchy robocze. Nie boimy się wyzwań a każde szycie odzieży sprawia nam frajdę. Podejmujemy się zarówno dużych jak i małych zleceń, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Sprawdź co potrafi nasza firma i zamów prototyp już dziś!

projektowanie

szycie

odszywanie prototypów

znakowanie

metkowanie

pakowanie

zaufaj naszemu doświadczeniu

złóż zamówienie