o nas

kim jesteśmy

Jakość produkowanych wyrobów, pasja tworzenia nowoczesnego wzornictwa, to główne cechy budujące wizerunek naszej firmy. Dzięki nim na przestrzeni lat zaufało nam setki tysięcy klientów, którzy są dla nas najcenniejszym źródłem inspiracji.

Rok założenia: 1996
Właściciel: Tomasz Gałek
Produkty: Wyroby z dzianin i tkanin dla dzieci i młodzieży
Kontrahenci zagraniczni (państwa): Portugalia, Irlandia, Niemcy, Słowacja, Estonia, Łotwa, Litwa, Czechy, Rosja, Ukraina, Białoruś

Wszystkie wyroby produkowane są w Polsce z najlepszej jakości dzianin i tkanin.

wyróżnienia

Laureat Konkursu

"DOBRE BO POLSKIE"

Jako pierwsza firma w Polsce zostaliśmy wyróżnieni
w kategorii odzież dziecięca.

dlaczego nasze ubrania są lepsze?

enzym i silikon

Enzymowanie dzianiny to proces w którym pozbywamy się tak zwanych krótkich włókien odpowiedzialnych za piling (mechacenie się). Silikon dodatkowo nadaje dzianinie szlachetności.

kurczliwość

Prawie wszystkie dzianiny przechodzą proces wykurczania na etapie produkcji.Dzięki temu Twoje ubrania zachowają taką samą długość i wielkość po praniu jak przed.

procesy produkcji

Wszystkie procesy barwienia tkanin i dzianin odbywają się w najnowocześniejszych farbiarniach w Polsce. Firmy te posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Oeko-tex. Barwniki używane w procesach nadawania koloru są w 100% barwnikami pochodzącymi od europejskich dostawców.

ekologia

Od zawsze dbamy o to aby nasze ubrania posiadały jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Wybierając ubrania dobre jakościowo przykładasz się do dbania o nasze środowisko. Dłuższe użytkowanie ubrań dobrej jakości sprawia, że potrzebujesz mniej ubrań niż osoby, które kupują tańsze, gorszej jakości wyroby. Tanie ubrania często wykonane są z materiałów o dużej zawartości poliestru. Poliester to nic innego jak tworzywa sztuczne, a ile musi rozkładać się plastik i jego pochodne – w tych czasach nie trzeba tego nikomu tłumaczyć. 

zaufaj naszemu doświadczeniu

złóż zamówienie