nadruki na koszulki

Nadruki i znakowanie odzieży

Unikalne, indywidualnie zaprojektowane koszulki ze swoim nadrukiem to propozycja nie tylko dla osób prywatnych, ale i polecane narzędzie marketingowe. Wiemy, że w biznesie dobrej jakości produkt i fachowa obsługa to nie wszystko. Aby firma odniosła sukces na rynku, musi zwrócić na siebie uwagę Klienta, przyciągnąć go do siebie, pokazać się od jak najlepszej strony. Niebanalnym, cieszącym się coraz większą popularnością pomysłem na takie wyróżnienie się są właśnie t-shirty, bluzy, torby czy koszulki na zamówienie z własnym nadrukiem. Mogą służyć jako odzież pracownicza, albo sympatyczny prezent dla klienta – jak ją wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

Jakie rodzaje nadruków oferujemy?

Sitodruk

Nadruki sitodrukowe powstają przy pomocy specjalnych sit, w których wykorzystuje się farby wodne lub plastizole. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, od wielkości nadruku oraz od nakładu. Projektowanie koszulek taką metodą musi być spójne a cały projekt identyczny dla całego nakładu, natomiast można zmieniać kolor koszulki i to nie wpłynie na cenę. Najtrwalsza metoda nadruku. Maksymalne pole zadruku: 35x50cm. Ponadto jest to wodoodporna, atrakcyjna cenowo, odporna na czynniki atmosferyczne i opłacalna w dużych nakładach metoda nadruku, która posiada dużą trwałość mechaniczną. Wymaga jednak konieczności przygotowania matrycy/sita oraz jest nieopłacalna dla niskich nakładów (poniżej 80 sztuk).

folia flex

Najtrwalsza, obok haftu, metoda tworzenia nadruków, która polega na ploterowym lub laserowym wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą termoprasy. Flex nie wymaga przygotowywania matryc. Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt sztywności. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków bądź personalizacji odzieży. Jest opłacalna nawet przy niskich nakładach, nie ma dodatkowych kosztów przygotowania druku i umożliwia nadrukowanie zdjęć.

nadruk cyfrowy

Bezpośrednie naniesienie wzoru w postaci grafiki rastrowej (np. bmp, jpg) na tekstylia, w tym głównie bawełnę, przy pomocy drukarki cyfrowej. Pomimo dość wysokiego kosztu, technika ta pozwala na uzyskanie „oddychającego nadruku” o pełnym kolorze z przejściami tonalnymi, który cechuje się wysoką trwałością. Ponieważ drukarka nie ma możliwości wydrukowania koloru białego jako tzw. podkładu druk pełnokolorowy realizowany jest tylko na odzieży w kolorze białym, na pozostałych kolorach istnieje możliwość drukowania w kolorze czarnym. Metoda polecana dla bardzo małych nakładów.

flock

Nadruk o efekcie zamszu, uzyskiwany poprzez nanoszenie strzyży tekstylnej (wiskozy) o różnej długości włosa. Wycięty wzór wgrzewa się w materiał w wysokiej temperaturze oraz pod ciśnieniem. Flock może być stosowany na wszystkie rodzaje materiałów. Pozwala on na wypukły nadruk o charakterystycznym meszku i aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania na odzieży reklamowej. Do jego wad należą: wysoki koszt druku, a także możliwość nanoszenia tylko prostych grafik.

Szeroka oferta dla najbardziej wymagających

W naszej firmie zrealizować można najwyższej jakości odzież i akcesoria, m.in. bluzy, torby, spodnie, t-shirty, koszulki z dowolnym nadrukiem i wiele innych. Stosujemy zarówno powierzone, jak i własne materiały najwyższej jakości – z wysoką zawartością bawełny, w dowolnej kolorystyce. Oferujemy również druk na gotowych sztukach jednak w tym przypadku jest konieczna wcześniejsza konsultacja projektu. Nasze produkty charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie niszczą się w praniu i zachowują dobry wygląd przez długi czas. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać nadruku na danym materiale, używamy naprasowanki, czyli technologii folii flex albo flock. Powiedz nam, co chcesz oznakować, a na pewno znajdziemy na to skuteczny sposób.

Do wykonania koszulki z nadrukiem własny projekt jest konieczny. Ale co wtedy, gdy brakuje Ci inspiracji? Możesz skorzystać z pomocy naszych doświadczonych grafików, którzy pomogą zrealizować Twój projekt.

zaufaj naszemu doświadczeniu

złóż zamówienie