Haft Komputerowy

znakowanie i zdobienie HAFTEM

Oferujemy haft komputerowy najwyższej jakości. Na naszych maszynach najlepszej japońskiej marki Tajima haftujemy na wykrojach i wyrobach powierzonych przez klienta. Poza tym możemy haftować naszywki i emblematy. Wysokiej klasy haft komputerowy pozwala na odwzorowanie prawie każdego projektu, od małego napisu na naszywce po wielki logotyp na kurtce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w hafcie komputerowym i wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na efekt końcowy – nasze hafty są doskonałe.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy – metoda ozdabiania tkanin, filcu, lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Haft komputerowy znany jest także jako haft maszynowy, haft reklamowy. Zdarza się, że osoby poszukujące, np. haftu na polarze wpisuje w okno wyszukiwania Google – wyszywanie na odzieży, naszywki na polarze, wyszywanie, logo na polarze, koszulka z logo itp. Tymczasem poprawna nazwa usługi to własnie „haft komputerowy”. Haft komputerowy(maszynowy) ma początek w 1828 roku. Dzisiejszy haft komputerowy wykonują wielogłowicowe szybko-haftujące maszyny sterowane komputerem. Nasze maszyny uznanej Japońskiej marki Tajima potrafią bardzo precyzyjnie haftować z prędkością nawet 1200 ściegów na minutę.

CO OFERUJEMY

HAFT na wyrobach gotowych

Haftujemy na gotowych bluzkach, kurtkach, spodniach, spodenkach, spódnicach, sukienkach, dresach, swetrach, szlafrokach i wielu innych...

HAFT NA WYKROJACH

Haftujemy kieszonki, patki, plisy, nogawki, rękawy, przody, tyły, wstawki, cholewki, i inne...

emblematy (naszywki)

Haftujemy naszywki, emblematy firmowe, reklamowe, wszywki, tarcze, naszywki specjalistyczne dla straży, policji, wojska i innych służb...

wycinanie laserowe i grawerowanie

Wycinanie aplikacji pod haft z różnych materiałów, oraz grawerowanie laserowe.

Proces produkcji haftu komputerowego

Wykonanie haftu na odzieży lub innym materiale to złożony proces, na który składają się czynności takie jak: zaprojektowanie komputerowego wzoru hafciarskiego zrozumiałego dla maszyny haftującej, wykonanie prób aż do uzyskania zadowalającej jakości, oraz produkcję właściwą.

Wszystkie te czynności wymagają wiedzy na temat technologii haftu, obsługi maszyn, projektowania wzorów i wieloletniego doświadczenia w tej branży. Cieszymy się, że możemy obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie gwarantując wysoką jakość usług i produktów. Na łamach naszej strony internetowej każdy może obejrzeć portfolio haftów komputerowych z podziałem na haft na odzieży oraz naszywki, czyli emblematy na odzież. Składając zamówienie zapraszamy do skorzystania z wygodnego formularza, pozwoli to nam na szybszą obsługę Państwa zlecenia skracając czas pomiędzy ustaleniami, a rozpoczęciem realizacji zamówienia.

DLACzEGO powinieneś wybrać HAFT?

0

Trwałość
aplikacji

Przewaga haftu nad innymi metodami znakowania odzieży polega na trwałości haftu; nic nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega wytarciu i wyblaknięciu w trakcie używania. Nici, którymi haftujemy, są wykonane z trwałego jedwabiu poliestrowego. Można je prać nawet w temp. 95 °C oraz prasować w najwyższej temperaturze. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.

0

Trwałość
kolorów

Haft komputerowy nigdy nie traci swojego koloru w przeciwieństwie do innych metod znakowania odzieży. Niektóre nieprawidłowo wykonane nadruki tracą naniesioną farbę już po kilku, czy kilkunastu praniach. Dzieje się tak czasem pod wpływem światła czy innych czynników zewnętrznych – tracą swój koloryt – stają się wyblakłe, z czasem mało czytelne, a co za tym idzie i mało estetyczne. Kolor haftu na zawsze pozostaje taki sam – żywy i nasycony.

0

SWOBODA projektowania

Kolejnym istotnym atutem, przemawiającym na korzyść haftu komputerowego jest to, że haft komputerowy pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania danego projektu. Techniką haftu komputerowego można wykonać własny projekt, skorzystać z naszej bazy gotowych haftów, ale też zlecić nam opracowanie takiego projektu. Zawsze w takich przypadkach przygotowujemy kilka jego wersji i będąc w stałym kontakcie z Państwem, uzgadniamy szczegóły i ostateczny jego wygląd.

zaufaj naszemu doświadczeniu

złóż zamówienie